Parkeerplaats te huur - Quartier Université
📍 357 Kroonlaan, 1050 Brussel
🚗 Parkeerplaats in een beveiligde parkeergarage
📹 Bewakingscamera's, 🔐 Dubbele toegangspoorten, 🚶 Voetgangersuitgang op twee straten
24/7 toegang op afstand (via smartphone)
💶 130 EUR INCL. BTW (inclusief nutsvoorzieningen) - 🔁 Contract van 3 maanden, verlengbaar - 🛡️ Waarborgsom van 1 maand, terug te betalen
Op zoek naar een parkeerplaats voor auto Quartier Université? Dit vierkant 357 Kroonlaan, Elsene garandeert veiligheid, flexibiliteit en toegankelijkheid. Dankzij de 24/7 toegang Met de afstandsbediening via de smartphone kun je op elk moment, volledig onafhankelijk, binnenkomen en vertrekken.
De parkeerplaats is volledig beveiligdmet beveiligingscamera's en dubbel toegangsrooster. A praktische uitgang voor voetgangers is direct beschikbaar op Kroonlaanof op de Rue César Franckafhankelijk van je bestemming.
Gelegen in de Universiteitswijk ElseneDeze parkeerplaats ligt bij 2 minuten lopen van het kerkhof van Elsene400 m van Delta, à 1 km van Chirec-deltavan ULB en VUBen alleen 500 m van station Etterbeek. Ideaal voor buurtbewoners, winkeliers en studenten.
De voorwaarden zijn eenvoudig 130 EUR/maand incl. btw en toeslagencontract voor 3 maanden, automatisch verlengbaarmet 1 maand huurgarantiedie aan het einde van de leaseperiode wordt teruggegeven.
📞 Neem voor meer informatie of een afspraak voor een bezoek (ter plaatse of virtueel) contact op met ProxiParking op 02/318.67.48of bezoek www.proxiparking.be.
Vergelijk lijsten
Vergelijk